O nas

Przedszkole położone jest w pięknym, starannie przystosowanym do potrzeb dzieci budynku, spełniającym wszystkie wymagania techniczne, sanitarne i przeciwpożarowe dla  tego typu placówek. Do dyspozycji dzieci pozostają 4 przestronne, kolorowe, widne sale z zapleczem sanitarnym i kuchnią.  Oprócz standardowego wyposażenia w zabawki, książki, układanki i materiały do pracy, dla potrzeb dydaktyki i zabawy zakupione zostały zestawy interaktywne. Z zastosowaniem tego nowoczesnego narzędzia, możliwa jest pełna współpraca nauczyciela lub dziecka z komputerem, co czyni zajęcia ciekawymi i co wzmaga procesy poznawcze. Wykorzystanie różnych programów komputerowych może być cennym uzupełnieniem tematyki zajęć oraz uczyć przedszkolaki zastosowania komputera jako narzędzia zdobywania wiedzy.

Duży nacisk kładziemy na zdrowie i rozwój fizyczny dzieci. Jesteśmy jedynym przedszkolem z tak bogatym zapleczem sportowym. Posiadamy własny basen do nauki pływania i kryte korty tenisowe oraz dużą salę gimnastyczną (250m2), pozwalającą na  aktywność fizyczną nawet w czasie złej pogody.

Wyjątkowo korzystne warunki lokalowe i wyspecjalizowana kadra umożliwiają  przyjęcie dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego i wczesnego wspomagania.