Kadra z pasją

Nad wszechstronnym rozwojem naszych dzieci pracują wykwalifikowani nauczyciele – ludzie z pasją. Będą mądrze kształtować dziecięcy umysł, charakter i umiejętności, wprowadzą w świat wiedzy. Z całym zaangażowaniem będą stymulować aktywność, inspirować do kreatywności, zarażać ciekawością świata i budzić radość poznawania. Wesprą wysiłki, docenią osiągnięcia, pomogą w trudnościach. Nauczyciel podąża za dzieckiem, obserwując je, dostrzega potrzeby i talenty. Pomaga w rozumieniu siebie i kontrolowaniu emocji. Tworzy więzi i klimat współpracy. Prowadzi stopniowo ku samodzielności i odpowiedzialności.

Pani Paulina

Jestem wychowawcą grupy 3 i 4-latków. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku pedagogika, specjalność edukacja przez sztukę na UŁ oraz studia podyplomowe na kierunku – integralna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, kurs wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży oraz animatora zabaw dla dzieci, jestem również instruktorem hipoterapii. Czytam publikacje o tematyce edukacyjnej oraz uczestniczę w szkoleniach, kursach tematycznych i warsztatach doszkalających. W czasie studiów pracowałam jako opiekunka, prowadziłam kinderbale oraz imprezy dla dzieci. Bardzo miło wspominam moją pracę w „Klubokawiarni dla dużych i małych – Różowe Okulary”.

Pani Aneta

Jestem absolwentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej na kierunku psychopedagogika i pedagogika opiekuńcza. Bogate doświadczenia zawodowe zdobywałam w kraju jak i za granicą. Osiem lat pracy we Włoszech jako nauczyciel w przedszkolu, pozwoliło mi zdobyć bogatą wiedzę o Italii i życiu ludzi na południu Europy. Podczas tematycznych warsztatów staram się zainteresować podopiecznych kulturą śródziemnomorską i zarazić pasją do języka włoskiego. Uwielbiam aktywność fizyczną – przez wiele lat pracowałam również jako kierownik kolonii i obozów sportowych, wędrownych i konnych, kocham pływać.